Kurumsal - Mercan Para Kasaları
Mercan Para Kasaları

Kurumsal

Sorunuz mu var ?

Mercan Çelik Para Kasaları, izmir çelik para kasası - 0 232 253 27 86

Tek Kapılı Çelik Kasalar

Tek Kapılı Çelik Kasalar

Çelik Para Kasaları MERCAN, saklama ve koruma ürünleri üreten bir güvenlik şirketidir.Kısa ve orta vadeli süreçte ürün geliştirme, yarı mamul üretme noktasında çalışmalarına azim ve kararlılık devam etmektedir.

Çift Kapılı Çelik Kasalar

Çift Kapılı Çelik Kasalar

Çelik para kasası, Banka kasaları, Kuyumcu kasaları, Tüfek ve Silah kasaları, Koleksiyon kasaları, Kasa dairesi, zırhlı oda, zırhlı kasa, saklama dolabı üreten ve pazarlayan bir firmayız.

Zırhlı Çelik Kasalar

Zırhlı Çelik Kasalar

Özel yapım kasalarımız; hırsızlığa ve çalınmaya karşı darbelere karşı kilit yuvaların önüne özel alaşımlı çelik levha ve
oksijen kaynağı kesmelerine karşı isteğe bağlı levhalar kullanılmaktadır.

Çelik Silah Kasaları

Çelik Silah Kasaları

Çelik silah kasalar, kullanım amacına göre üretilen çelik bariyerlerle güçlendirilen bir koruma ürünüdür. Ev, ofis, fabrika, kuyumculukla, döviz bürolarında menkul değerleri korumak için üretilen kilitli dayanıklı çelik kutulardır.

 

Yere Monteli Çelik Kasalar

Yere Monteli Çelik Kasalar

Çelik kasa monte edilirken yer seçimi sağlamlık açısından olduğu kadar güvenlik açısından da önemlidir. Çelik kasalar evlerde, iş yerlerinde, otellerde farklı alanlara saklanarak monte edilmektedir. 

Otel Emanet Kasaları

Otel Emanet Kasaları

Otel Emanet Kasaları, otel misafirlerinin değerli eşyalarını (para, laptop, saat, mücevher, pasaport vb.) güvenli bir şekilde muhafaza etmelerini sağlar.

Çelik Banko Kasalar

Çelik Banko Kasalar

Her firmanın, mağazanın, cafenin girişi firmanın kimliğini yansıtacak olan en önemli vitrindir. Bunun için özellikle işletme ve kurumlar girişlerini daha sıcak ve nezih hale getirebilmek için ofis bankosu tercih ederler.

Soru Sor
Bizi Ara